21.02.2018 23:49
Nawigacja
Ostatnie Obrazy
Ostatnie artykuły
· e-dziennik
· Rekrutacja 2017
· Komunikaty
· Konkursy przedmiotowe
· Ubezpieczenie
Ogłoszenia ZSO nr 1
ogloszeniazso.gif 1/ Rada Pedagogiczna odbędzie się 31 sierpnia 2012r. o godz. 9.00

2/ Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Raciborzu informuje, że została utworzona od 1 września 2012r. klasa pierwsza w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych
Dodatkowy nabór do Liceum Plastycznego
drzewozyc_zaj.jpg Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Raciborzu ogłasza dodatkowy nabór do Liceum Plastycznego dla kandydatów, którzy nie przystąpili do wcześniejszej rekrutacji. Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły do 27 sierpnia 2012, egzamin praktyczny odbędzie się 28 sierpnia 2012 roku.
Artukuł Pana Leszka Radaja
15200.jpg W najnowszym numerze Przeglądu Edukacyjnego – Pisma Nauczycieli, wydawanego przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi, ukazał się artykuł Pana Leszka Radaja, nauczyciela w ZSO nr 1. Artykuł jest plonem odbytego szkolenia wyjazdowego dla nauczycieli do Belgii i Holandii. Poświęcony jest tematyce: Bruksela, Brugia, Gandawa, Antwerpia, Amsterdam w edukacji i turystyce szkolnej.
Wyniki egzaminu gimnazjalnego
egzamin_gimnazjalny_22_11.jpg

Uczniowie trzeciej klasy Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi mogą z dumą zaprezentować swoje wyniki z egzamin gimnazjalnego. Tegoroczny egzamin, który po raz pierwszy był przeprowadzony w zmienionej formie składał się z sześciu części: historia i wos, język polski, część przyrodnicza (geografia, chemia, fizyka i biologia), matematyka oraz język obcy na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Liczba zdobytych punktów przez naszych uczniów przewyższa znacznie jak co roku średnią krajową, wojewódzką i powiatu.
W dalszej części newsa przedstawiamy wyniki naszych uczniów łącznie z poziomem w skali staninowej z każdej części egzaminu. Dzięki temu można odczytać pozycję, jaką zajmują nasi uczniowie na tle wszystkich zdających.

Ważne terminy dla kandydatów do klas pierwszych I LO
wazneter_zaj.jpg W dalszej części newsa znajdują się ważne terminy dla kandydatów do klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego.
List Rzecznika Praw Dziecka

michalak_rzecznik.jpg
Rzecznik Praw Dziecka Marek
Michalak
(fot. PAP/Grzegorz Hawałej
)

Dodano list Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka skierowany do uczniów z okazji zakończenia roku szkolnego 2011/2012. Dokument dostępny jest w dalszej części newsa.
Informacje dla kandydatów klas pierwszych LO i LP
wyjintzaj.gif Jak już pewnie słyszeliście, tradycją naszej szkoły są wycieczki integracyjne dla uczniów klas pierwszych LO i LP. Znamy już więcej szczegółów wrześniowego wyjazdu do Zakopanego. Zapoznajcie się ze wstępnym harmonogramem oraz przewidywanymi kosztami. Podczas składania dokumentów do naszej szkoły, zadeklarujecie swój udział w wycieczce. Zapraszamy serdecznie, gdyż jest to okazja do lepszego poznania nowych kolegów, zaprezentowania siebie, a przede wszystkim świetna i niezapomniana przygoda!
Wstępne informacje na temat wycieczki integracyjnej znajdują się w dalszej części newsa.
Rozdanie świadectw maturalnych
swiadectwo_maturalne.jpg

Świadectwa dojrzałości będzie można odebrać 29 czerwca 2012r. (piątek)

o godz. 12.00 w sali nr 100

Biwak na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej
jura_zaj1.jpg W dniach 15-17 czerwca, grupa uczniów naszej szkoły pod opieką pana Damiana Krężlewskiego tradycyjnie już wzięła udział w biwaku na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej.

Więcej informacji oraz link do galerii zdjęć znajdują się w dalszej części newsa.
Kontakt z ZSO nr1

47-400 RACIBÓRZ UL. KASPROWICZA 11
TEL. 32 / 415 44 52
FAX 32 / 414 03 24

e-mail : lo1@raciborz.com.pl
Najnowsze video
ZSO 1 na Facebooku

Promowane strony
Ostatnie pliki
· Podanie o wydanie du...
· Wniosek o wydanie du...
· Procedura wydawania ...
· Terminarz konferencj...
· Karta projektu gimna...
Najnowsze video
· Korbielów 2017
· Turniej Halowej Pi...
· Finały Miejskie ko...
· Finały miejskie sz...
· Studniówka 2013
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.05 4,285,192 unikalne wizyty