03.03.2015 08:23
Nawigacja
Ostatnie Obrazy
Ostatnie artykuły
· Sport w Liceum 2014/...
· Sport w Gimnazjum 20...
· Matura 2015
· Konkursy
· 70-lecie szkoły 2015
REKRUTACJA 2015
Obrazy newsów: rekrutacja_lo.png Obrazy newsów: rekrutacja_lp.png Obrazy newsów: rekrutacja_gim.png  
Tagi Edukacyjne
W dniach 3,4,5 marca 2015 r. w hali widowiskowo – sportowej katowickiego Spodka, odbędą się XVII Ogólnopolskie Targi Edukacyjne. Szczegółowe informacje można znaleźć pod numerami telefonów – 32/2091731, 32/2091690 lub na stronie www.targi-edukacja.eu
Międzynarodowy sukces uczniów Liceum Plastycznego

Z przyjemnością informujemy, że Wojciech Chrubasik, uczeń klasy III Liceum Plastycznego, zdobył nagrodę w XVII MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM "LUDZIE LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS" 2015 organizowanym przez MDK nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach. Jego praca znalazła się wśród 25 najlepszych prac z całej Europy. Wyróżnienia w tym samym konkursie odbiorą także uczennice LP Elżbieta Brzonkalik i Dominika Płaszewska.
Laureatom oraz opiekunowi p. Martynie Rejner serdecznie gratulujemy!

XLV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Jerzy Janiczko – uczeń drugiej klasy o profilu matematyczno – fizycznym, wbrew pozorom ma szerokie zainteresowania i zdolności humanistyczne: pisze wiersze, jest bardzo oczytany, a także wziął udział w II etapie XLV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Więcej w rozwinięciu newsa.

Twórcze ferie
W rozwinięciu newsa fotorelacja z warsztatów fotograficzny technik srebrowych POWIĘKSZENIE, które prowadzone były pod kierunkiem dr Gabrieli Habrom-Rokosz w Instytucie Studiów Edukacyjnych i Sztuki PWSZ w Raciborzu oraz w RCK w ramach akcji FERIE W MIEŚCIE 2015. Wielu uczniów z naszej szkoły w nich uczestniczyło - szcegóły w rozwinięciu newsa.
Korbielów 2015

Na zakończenie stycznia odbył się tradycyjny zimowy wyjazd w góry do Korbielowa, organizowany przez pana Damiana Krężlewskiego. Młodzież spędziła na stokach aktywne trzy dni. Szczegółowa relacja oraz zdjęcia w rozwinięciu newsa. 

Finaliści Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego
Obrazy: zso1_zawody.jpg

27 stycznia odbył się II etap Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego. Wzięło w nim udział 25 uczniów naszego gimnazjum. Do finału zakwalifikowało się 18 uczniów!!! - czyli osoby, które osiągnęły na teście co najmniej 85% punktów.
Serdeczne gratulacje i życzenia powodzenia w III etapie Konkursu.

W rozwinięciu newsa lista finalistów. 

Wieczór poetycki u Kasprowicza

Wieczorem w piątek 23 stycznia 2015 roku aula naszej szkoły zamieniła się w klimatyczną kawiarenkę: przy kawie, w blasku świec spotkali się miłośnicy poezji. Swoje wiersze czytał pan dr Jacek Molęda. Ubarwiał on prezentację własnej twórczości anegdotami, żartami. Po prostu dał się poznać z zupełnie innej strony, na co bardzo życzliwie reagowali słuchacze.

Niezwykle ważną częścią tego wieczoru były poetyckie debiuty młodych twórców. Swoje wiersze zaprezentowali:

Sandra Sztuka z 3MF, Klaudia Guzy z 3H, Zuzanna Mroczek z 1H oraz chłopcy Bartłomiej Kempe z 3H i Jerzy Janiczko z 2MF. Więcej w rozwinięciu newsa.

Bezpieczne ferie 2015

17 stycznia na terenie województwa śląskiego ruszyła akcja "Bezpieczne ferie 2015". Jej celem jest przede wszystkim zapewnienie dzieciom i młodzieży bezpiecznego wypoczynku zimowego. W ramach akcji wiele instytucji przygotowało materiały informacyjne:

Plakat "Bezpieczne ferie zimowe"
Bezpieczny stok
Bezpieczna woda
 

Najnowsze zdjęcia z Galerii
Kontakt z ZSO nr1

47-400 RACIBÓRZ UL. KASPROWICZA 11
TEL. 32 / 415 44 52
FAX 32 / 414 03 24

e-mail : lo1@raciborz.com.pl
Najnowsze video
ZSO 1 na Facebooku

Promowane strony
Ostatnie pliki
· Karta projektu gimna...
· Maturzyści lata 1960...
· Maturzyści lata 2000...
· Podanie do Gimnazjum
· Rekrutacja do Liceum...
Najnowsze video
· Projekt gimnazjaln...
· Turniej Halowej Pi...
· Finały Miejskie ko...
· Finały miejskie sz...
· Studniówka 2013
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.25 1,026,387 unikalne wizyty