13.12.2017 18:07
Nawigacja
Ostatnie Obrazy
Ostatnie artykuły
· e-dziennik
· Rekrutacja 2017
· Komunikaty
· Konkursy przedmiotowe
· Ubezpieczenie
Zebrania, koncert, kiermasz...
Obrazy newsów: koncert_kiermasz_2017.jpg

W najblizszy poniedziałek 18 grudnia o godz. 17.00 
odbędzie się krótki koncert kolędowy
a po nim spotkania wychowawców z rodzicami

Koncertowi towarzyszyć będzie kiermasz świąteczny.

 
W auli po koncercie zostaną rodzice uczniów klas maturalnych 
na zebranie w związku ze studniówką.

Dla rodziców uczniów klas trzecich gimnazjum 
przewidziane jest spotkanie z panią dyrektor
(sala 100, ok. godz.17.30 po koncercie).


Przedstawiciele Rady Rodziców zapraszają do stoiska,
przy którym można będzie dokonać wpłat na RR
i poczęstować się pierniczkami. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!Rada Rodziców
Obrazy newsów: rr.png
Rada Rodziców działająca przy ZSO nr 1 w Raciborzu zwraca się do wszystkich Rodziców uczniów naszej szkoły z podziękowaniami za dobrowolne wpłaty na rzecz Rady Rodziców oraz przekazuje informacje dotyczące swojej bieżącej działalności, a także zaprasza na 18 grudnia 2017 r. na spotkanie z wychowawcami, na koncert świąteczny oraz na kiermasz świątecznych ozdób. 
Dla tych z Państwa, którzy chcieliby wesprzeć Radę Rodziców, będzie możliwość dokonania wpłaty bezpośrednio u przedstawiciela Rady Rodziców. 
Szczegóły w rozwinięciu newsa...
Nasi utalentowani stypendyści
Obrazy newsów: stypendysci_2017.jpg Miło nam poinformować, że JACEK NITYCHORUK z klasy 3 matematyczno-językowej I LO oraz DOROTA MACIASZEK z klasy 3 Liceum Plastycznego odebrali 7 grudnia 2017 na Zamku Piastowskim w Raciborzu dyplomy stypendialne Prezesa Rady Ministrów. GRATULUJEMY STYPENDYSTOM! 
HIV i AIDS - czy zwycięstwo jest w ogóle możliwe?
Obrazy newsów: hiv.jpg

Nie ma znaczenia ile masz lat, czy jesteś chłopakiem czy dziewczyną, czy mieszkasz w mieście czy na wsi, jakiego jesteś wyznania, jaki jest Twój światopogląd albo co sądzisz o HIV i AIDS – bez względu na to wszystko, ryzyko zakażenia dotyczy także Ciebie. Co to jest HIV?  A co to jest AIDS?

Nate pytania mieliśmy okazję usłyszeć odpowiedzi słuchając audycji, którą nagrał Szymon Folp sięgając po ulotki i broszurki. Akcja informacyjna odbyła się w naszej szkole 1 grudnia.

Treść audycji w rozwinięciu newsa.

I miejsce dla naszych siatkarek z gimnazjum
Obrazy newsów: siatkarki_gim_2017_news.jpg
30 listopada na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 18 został rozegrany Turniej Dwójek Siatkarskich Dziewcząt dla  klas podstawowych i gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowały dwie pary w kategorii klas drugich i trzy z kategorii klas trzecich gimnazjum. W kategorii klas trzecich nasze uczennice Kinga Trompeta i Emilia Koszela uzyskały 1 miejsce. Serdecznie gratulujemy naszym siatkarkom i  życzymy dalszych sukcesów! 

Wyniki i szczegóły są na stronie:
Mamy Laureata Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie
Obrazy newsów: 7_1.jpg Ponad 400 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski spotkało się w poniedziałek 4 grudnia 2017 r. w Opolu, by przystąpić do finałowego testu wiedzy o wartościach w sporcie oraz o piłce ręcznej. Wśród finalistów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Alicja Multaniak, Anna Pośpiech, Anna Walaszek, Kamil Ignacy i Wojciech Rybiński. Kamil zdobył tytuł laureata. Gratulacje! Czytaj więcej...
Bo liczy się człowiek
Obrazy newsów: bo_liczy_si_czowiek_2017.jpg

W dniu 15.11.2017 uczniowie naszej szkoły – Maja Adamik, Nikolina Posmyk, Oskar Szkurłat i Michał Zgrzendek z II H oraz Dorota Maciaszek i Weronika Rzerzacz z III LP wzięli udział w projekcie Centrum Rozwoju Lokalnego w Zawierciu we współpracy z Komenda Wojewódzką Policji w Katowicach oraz Muzeum Żydowskim „Bo liczy się człowiek”. Czytaj więcej...

Festiwal Perspektyw
Obrazy newsów: fest_perpektyw_2017.jpg W czwartek 30 listopada 2017 roku reprezentacja Liceum Plastycznego wzięła udział w organizowanym przez Wydawnictwo Nowiny, Starostwo Powiatowe w Raciborzu oraz Urząd Miasta Racibórz FESTIWALU PERSPEKTYW, odbywającym się w hali sportowej RAFAKO. Czytaj więcej...
Warsztaty kulinarne
Obrazy newsów: warszty_kuchnia_hiszp.jpg  1 grudnia 2017 r. dwie nasze gimnazjalistki Viktoria Galli i Emilia Stefaniszyn wzięły udział w warsztatach kulinarnych "Kuchnia hiszpańska" organizowanych przez CKZiU nr 1 w Raciborzu. Wróciły bardzo zadowolone, a wczasie warsztatów przygotowały własną pyszną paellę.
Najnowsze zdjęcia z Galerii
Kontakt z ZSO nr1

47-400 RACIBÓRZ UL. KASPROWICZA 11
TEL. 32 / 415 44 52
FAX 32 / 414 03 24

e-mail : lo1@raciborz.com.pl
Najnowsze video
ZSO 1 na Facebooku

Promowane strony
Ostatnie pliki
· Podanie o wydanie du...
· Wniosek o wydanie du...
· Procedura wydawania ...
· Terminarz konferencj...
· Karta projektu gimna...
Najnowsze video
· Korbielów 2017
· Turniej Halowej Pi...
· Finały Miejskie ko...
· Finały miejskie sz...
· Studniówka 2013
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.05 3,945,170 unikalne wizyty