27.05.2016 10:23
Nawigacja
Ostatnie Obrazy
Ostatnie artykuły
· Zastępstwa
· Rozszerzenia w I LO
· Rozszerzenie z infor...
· Rozszerzenie z histo...
· Rozszerzenie z chemii
REKRUTACJA 2016

Środa 25 maja godz. 17:00 - zebranie z rodzicami kandydatów do Liceum Plastycznego

Obrazy: rekrutacja_1.jpg Obrazy: rekrutacja_2.jpg Obrazy: rekrutacja_3.jpg

Obrazy: rozszerzenia_w_lo1.png

Link do rekrutacji elektronicznej
KOLEJNY MJUZYCZNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW - JULIA GEORGES LAUREATKĄ!
Obrazy newsów: julia_news.jpg Z przyjemnością informujemy, że 23 maja 2016 roku w Konkursie Piosenki, który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu, w ramach IX Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej, objętego Honorowym Patronatem przez Starostę Raciborskiego, pana Ryszarda Winiarskiego, laureatką została reprezentantka I LO - uczennica kl. 1 BC - Julia Georges! Julia, która uświetnia swoim śpiewem liczne szkolne wydarzenia, wystąpi na uroczystej Gali Laureatów, która odbędzie się w Raciborskim Centrum Kultury 1 czerwca 2016 roku o godzinie 15.00. Gratulacje!
Konkurs plastyczny - 1050 lat Chrztu Polski
Obrazy newsów: konkurs_chrzest_polski.jpg

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych powiatu raciborskiego i powiatów ościennych do udziału w Konkursie Plastycznym 1050 LAT CHRZTU POLSKI, pod patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego Bolesława Piechy oraz Starosty Raciborskiego Ryszarda Winiarskiego.

ZAPROSZENIE

REGULAMIN

Muzyczny sukces naszych gimnazjalistów
Obrazy newsów: dominik_paulina.jpg
Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczniowie naszego Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi, Paulina Świerczek z kl. 2g1 oraz Dominik Depta z kl. 3g2, zdobyli I miejsce w XV Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej w kategorii gimnazjów. Na scenie Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu wykonali w akustycznej interpretacji piosenkę z repertuaru Helene Fischer "Atemlos durch die Nacht", porywając Jury i zgromadzoną licznie z całego Śląska publiczność. Gratulujemy sukcesu!
Mamy laureata w konkursie "Kangur Matematyczny"
Obrazy newsów: kangur.jpg Z dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły Jacek Nitychoruk (klasa I matematyczno - językowa) został laureatem tegorocznego Kangura Matematycznego. W nagrodę za uzyskanie maksymalnej liczby punktów wyjedzie na dziesięć dni na Węgry.
Wyróżnienia w tym konkursie otrzymali: Julia Pleszewska (klasa II gimnazjum) oraz Grzegorz Adamek, Mateusz Ruciński, Bartłomiej Strózik i Mateusz Fiołka (wszyscy z klasy II matematyczno-fizycznej).Wszystkim wyróżnionym oraz odważnym, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie gratulujemy.
Zwycięstwo w strugach deszczu
Obrazy newsów: pilkarki_2016_news.png

W poniedziałek 16 maja uczennice gimnazjum wzięły udział w międzyszkolnych rozgrywkach w piłkę nożną. Zawody zorganizowano na boisku sportowym Gimnazjum Nr 1. Poza gospodarzami w turnieju, udział brały zespoły dziewcząt z Gimnazjum Nr 2, Gimnazjum Nr 5 i naszego Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi. Turniej rozegrano najbardziej sprawiedliwym systemem tj. „każdy z każdym”. Pogoda tego dnia była bardzo zmienna: od ładnej słonecznej aury po rzęsisty deszcz i opady gradu. Nie zmieniało się tylko jedno: gdy grały nasze dziewczęta zawsze padał deszcz lub grad a gdy pauzowaly świeciło słonko. Mimo tego zawodniczki naszej szkoly poradziły sobie znakomicie i w strugach deszczu wywalczyły I miejsce!

Liceum Plastyczne - DYPLOM 2016 - Klaudia Kordek

Prace dyplomowe Klaudii Kordek można obejrzeć w rozwinięciu newsa.

Temat pracy: "ZJAWISKA ATMOSFERYCZNE W FOTOGRAFII inspirowane muzyką filmową."

Finalista konkursu "Młodzieżowy Lider Biznesu"
Obrazy newsów: plottek_pawel.jpg 21 kwietnia w Wydziale Zamiejscowym Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Żorach odbył się finał V edycji konkursu „Młodzieżowy Lider Biznesu 2016”. W całym konkursie wzięło udział ponad 440 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Uczeń naszej szkoły Paweł Plottek z klasy 1 matematyczno-językowej zajął 5. miejsce i uzyskał tytuł finalisty z wyróżnieniem. Gratulacje!
Liceum Plastyczne - DYPLOM 2016 - Wojciech Chrubasik

Prace dyplomowe Wojciecha Chrubasika można obejrzeć w rozwinięciu newsa.

Temat pracy: "CZŁOWIEK w MIEJSCU i CZASIE - aspekt filozoficzny w fotografii".

Najnowsze zdjęcia z Galerii
Kontakt z ZSO nr1

47-400 RACIBÓRZ UL. KASPROWICZA 11
TEL. 32 / 415 44 52
FAX 32 / 414 03 24

e-mail : lo1@raciborz.com.pl
Najnowsze video
ZSO 1 na Facebooku

Promowane strony
Ostatnie pliki
· Karta projektu gimna...
· Maturzyści lata 1960...
· Maturzyści lata 2000...
· Podanie do Gimnazjum
· Rekrutacja do Liceum...
Najnowsze video
· Siatkówka dziewczy...
· Turniej Halowej Pi...
· Finały Miejskie ko...
· Finały miejskie sz...
· Studniówka 2013
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.25 1,733,305 unikalne wizyty