07.02.2016 18:13
Nawigacja
Ostatnie Obrazy
Ostatnie artykuły
· Sport 2015/2016
· Rekrutacja elektroni...
· Wyniki maturalne
· Sport w Liceum 2014/...
· Sport w Gimnazjum 20...
...
Obrazy newsów: 2016_02_02.jpg

można odejść na zawsze

 by stale być blisko

/Jan Twardowski Powązki (II)/
Korbielów 2016
Obrazy: korbielow_2016.jpg W dniach 27.01-29.01 odbył się szkolny wyjazd narciarsko – snowboardowy do Korbielowa. Aura w Raciborzu nie zachęcała do szusowania, ale warunkami w Korbielowie nie zawiedliśmy się. Ciąg dalszy relacji i zdjęcia w rozwinięciu newsa.
Szczypiorniski ILO najlepsze!

Rozgrywki piłki ręcznej szkół ponadgimnazjalnych w Arenie Rafako w dniu 2 lutego 2016 r. okazały się pomyślne dla drużyny dziewcząt, które zajęły 1. miejsce. Gratulujemy!

http://www.naszraciborz.pl/site/art/2-sport/0-/47814-rozgrywki-pilki-recznej-szkol-ponadgimnazjalnych-na-arenie-rafako.html#47

2. miejsca naszych siatkarek i siatkarzy
Obrazy newsów: siat_chl_25sty2016.jpg

W poniedziałek 25 stycznia siatkarskie drużyny żeńskie i męskie wzięły udział w międzyszkolnych rozgrywkach w piłkę siatkową, organizowanych w ramach Szkolnej Licealiady Młodzieży. W zawodach uczestniczyły reprezentacje wszystkich raciborskich szkół ponadgimnazjalnych. Obydwie drużyny zajęły II miejsca, ustępując za każdym razem ZSOMS. Więcej w rozwinięciu newsa.

Ciekawy projekt
Obrazy newsów: ulozeni.jpeg Pięcioro uczniów klasy I MJ naszego liceum bierze udział w olimpiadzie z przedsiębiorczości „Zwolnieni z teorii” tworząc projekt „Ułożeni w czasoprzestrzeni”. Mają na celu rozpropagowanie oraz nauczenie planowania dnia wśród młodzieży. Już niedługo na ich blogu będą pojawiać się wpisy o tym, jak rozplanować swój dzień. Może warto wprowadzić porządek w swoim życiu? Jeśli jesteście ciekawi ich postępów, zachęcamy do odwiedzenia ich fanpage na Facebooku, Instagramie czy Twitterze. Więcej w rozwinięciu newsa.

Materiały pomocnicze na stronie CKE
Obrazy newsów: matura_2016.jpg Centralna Komisja Egzaminacyjna przygotowała materiały przeznaczone dla egzaminatorów oraz zdających egzamin maturalnyjęzyka polskiego – na poziomie podstawowym i rozszerzonym, z biologii – na poziomie rozszerzonym i chemii – na poziomie rozszerzonym. Zakres tematyczny materiałów został opracowany w wyniku szczegółowych analiz odpowiedzi zdających oraz kwestii, które sprawiały trudność egzaminatorom sprawdzającym prace egzaminacyjne w sesji 2015. Do każdego z ww. przedmiotów przygotowane są krótkie (ok. 5–8- minutowe) filmy. Wszystko to i jeszcze więcej znajdziecie tutaj (CKE). Warto skorzystać, bo do matury pozostało 99 dniWink
Uczniowie LP prezentują swoje prace w Wodzisławiu Śląskim
Obrazy newsów: natchnienie_2016.jpg Na stronie FOTON-u możemy zobaczyć foto-migawki z wernisażu kolejnej wystawy fotografii autorstwa tego Studenckiego Koła Naukowego Fotografii Artystycznej.  Prace młodych pasjonatów fotografii prezentowane będą do końca lutego 2016 r. w wodzisławskim Muzeum. Uczniowie klasy dyplomowej Liceum Plastycznego: Agnieszka Widenka, Aleksandra Rybińska, Łukasz Lorenc i Wojciech Chrubasik mają okazję po raz kolejny pochwalić się swoimi osiągnięciami w tej jakże dziś popularnej dyscyplinie sztuki.
Nagrodzone anioły - sukces uczennic Liceum Plastycznego
Obrazy newsów: anioly_2016.jpg
Uczennice Liceum Plastycznego zdobyły w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Anioły  są takie ..." Młodzieżowego Domu Kultury w Lubinie nagrodę, ktorą otrzymała Anna Kłos oraz wyróżnienie - Agnieszka KowalskaGratulujemy!
Studniówka 2016 za nami
Obrazy newsów: studniowka_2016.jpg

9 stycznia 2016 r. tegoroczni maturzyści (5 klas I LO i klasa 4 Liceum Plastycznego) bawili się do wczesnych godzin rannych na tradycyjnej studniówce w Arenie Rafako. Relacje z tego wydarzenia znajdziecie na raciborskich portalach (zdjęcia i filmy).

Najnowsze zdjęcia z Galerii
Kontakt z ZSO nr1

47-400 RACIBÓRZ UL. KASPROWICZA 11
TEL. 32 / 415 44 52
FAX 32 / 414 03 24

e-mail : lo1@raciborz.com.pl
Najnowsze video
ZSO 1 na Facebooku

Promowane strony
Ostatnie pliki
· Karta projektu gimna...
· Maturzyści lata 1960...
· Maturzyści lata 2000...
· Podanie do Gimnazjum
· Rekrutacja do Liceum...
Najnowsze video
· Siatkówka dziewczy...
· Turniej Halowej Pi...
· Finały Miejskie ko...
· Finały miejskie sz...
· Studniówka 2013
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.25 1,488,436 unikalne wizyty