21.02.2018 23:36
Nawigacja
Ostatnie Obrazy
Ostatnie artykuły
· e-dziennik
· Rekrutacja 2017
· Komunikaty
· Konkursy przedmiotowe
· Ubezpieczenie
Nawigacja
Artykuły » Z życia szkoły » Konkursy
Konkursy

ZSO Nr 1 w Raciborzu organizuje konkurs prozdrowotny. Konkurs ten jest skierowany do wszystkich uczniów gimnazjów powiatu raciborskiego. W ramach konkursu uczniowie mają wykonać prezentację multimedialną do 31 marca 2017 roku. Finał konkursu odbędzie się w auli szkoły 7 kwietnia 2017 roku. Zapraszamy wszystkich chętnych gimnazjalistów do uczestnictwa.

REGULAMIN

Obrazy newsów: wos_2017.png

21 marca br. o godz. 9.00 w auli ILO w Raciborzu odbędzie się Jubileuszowy XI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie „Demokracja - Samorząd – Prawo”

Tematem tegorocznej edycji jest „Wspólnota miejska – 800 lat Raciborza”.

REGULAMIN
 

Obrazy newsów: konkurs_in.jpg

Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu serdecznie zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym „IN VARIETATE CONCORDIA – JEDNOŚĆ W RÓŻNORODNOŚCI”, pod patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego Bolesława Piechy oraz Starosty Raciborskiego Ryszarda Winiarskiego, we współpracy z Fundacją Ofki Raciborskiej.

Tematem przewodnim konkursu jest plastyczna interpretacja motta Unii Europejskiej IN VARIETATE CONCORDIA, co oznacza JEDNOŚĆ W RÓŻNORODNOŚCI. 

Informujemy o przedłużeniu terminu składania prac konkursowych do dnia 3 marca 2017 roku (piątek), a tym samym rozstrzygnięcie Konkursu odbędzie się w czwartek 16 marca 2017 r. o godz. 14.00 w auli ZSO nr 1 w Raciborzu.

Zaproszenie

Regulamin i Karta zgłoszenia

 


 

Obrazy newsów: mikolajek2015.png

ZSO nr 1 w Raciborzu zaprasza serdecznie uczniów klas III szkół podstawowych do udziału w drugiej edycji MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O MIKOŁAJKU I JEGO AUTORACH: RENE GOSCINNYM I JEAN-JACQUES SEMPE.

 Termin zgłoszeń upływa 21 listopada 2016 r., a sam konkurs odbędzie się 1 grudnia 2016 r. w auli ZSO nr 1 w Raciborzu, ul. Kasprowicza 11.

UWAGA! Z pozycji podanych w punkcie 5. Regulaminu można wybrać jedną lub dwie w taki sposób, by dzieci poznały Mikołajka i jego rodzinę oraz potrafiły nazwać i scharakteryzować głównych bohaterów. 

REGULAMIN


 


Obrazy newsów: konkurs_chrzest_polski.jpg

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych powiatu raciborskiego i powiatów ościennych do udziału wKonkursie Plastycznym 1050 LAT CHRZTU POLSKI, pod patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego Bolesława Piechy oraz Starosty Raciborskiego Ryszarda Winiarskiego.

ZAPROSZENIE

REGULAMIN


 

Obrazy newsów: konkurs_wos_2016.jpg

Tegoroczna edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie organizowanego przez Młodzieżową Radę Miasta Racibórz i I LO im. Jana Kasprowicza w Raciborzu odbędzie się 23 marca br. od godz. 9:00.

Tematem X edycji będzie: Demokracja - Samorząd - Prawo, a tematem specjalnym: 1050 Rocznica Chrztu Polski. Relacje państwo-Kościół w Polsce po 1945 r.

Do pobrania: Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym.


 

IX POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Obrazy newsów: ang.jpg

VIII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

odbędzie się dnia 1 kwietnia 2016 r. w auli ZSO nr 1 w Raciborzu.

Do pobrania: Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy.


 

Obrazy newsów: mikolajek2015.png

ZSO nr 1 w Raciborzu zaprasza serdecznie uczniów klas III szkół podstawowych do udziału w konkursie mikołajkowym. Termin zgłoszeń upływa 23 listopada 2015 r., a sam konkurs odbędzie się 7 grudnia 2015 r.

REGULAMIN

Wyniki: zwycięzcą konkursu została drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 15 z Oddziałami Sportowymi w Raciborzu. Kolejne miejsca przypadłyZespołowi Szkolno-Przedszkolnemu nr 1 w Raciborzu oraz Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Raciborzu.


 


Obrazy newsów: platonogi.jpg

W imieniu Starostwa Raciborskiego informujemy, że termin konkursu historycznego: „Mieszko IV Laskonogi i jego czasy” został przesunięty o dwa tygodnie. Nowy termin to 13.10.2015 r. o godz. 9.00 (wtorek). Zmienił się również termin zgłaszania  uczestników konkursu – prosimy zgłaszać do 2.10.2015 r.

W dniu 29.09.2015 r. w ZSO nr 1 w Raciborzu odbędzie się Powiatowy Konkurs Historyczny „Mieszko IV Laskonogi i jego czasy” dla uczniów klas I - III gimnazjum. Szczegóły w Regulaminie.

Wyniki: pierwsze miejsce - Bartłomiej Błaszczyk (G3)drugie miejsce - Sebastian Durlak (G3) – uczniowie przygotowani  przed panią Aleksandrę Flegertrzecie miejsce - Wiktoria Kopczynska (Gimnazjum z Oddziałami  Dwujęzycznymi) – opiekun pan Bogdan Depta.

Nagrody główne zostaną wręczone na uroczystej gali podsumowującej obchody „Roku Mieszka” na Zamku Piastowskim w Raciborzu.


 


Obrazy newsów: wos_konkurs.png

Tegoroczna edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie organizowanego przez Młodzieżową Radę Miasta Racibórz i I LO im. Jana Kasprowicza w Raciborzu odbędzie się 25 marca br. od godz. 9:00.

Tematem IX edycji będzie: "Prezydent. System prezydencki".

Do pobrania: Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Wyniki


 

VIII POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Obrazy newsów: ang.jpg

VIII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

odbędzie się dnia 27 marca 2015 r. w auli ZSO nr 1 w Raciborzu.

Do pobrania: Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy.

Podsumowanie konkursu wraz z wynikami.


 

MIKOŁAJEK PO WAKACJACH

Obrazy newsów: le_petit_nicolas.jpg

Informujemy, że rozdanie nagród w powiatowym konkursie plastycznym "Mikołajek po wakacjach" odbędzie się w środę 10.12.2014r. o godz. 8:45 w ZSO nr 1 - Gimnazjum Dwujęzycznym przy ulicy Kasprowicza 11 w Raciborzu.

Laureatów wraz z opiekunami serdecznie zapraszamy!


Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi ogłasza Konkurs plastyczny "Mikołajek po wakacjach" adresowany do uczniów szkół podstawowych. Termin nadsyłania prac upływa 7 listopada br.

Regulamin konkursu

Wyniki konkursu

 

KALIGRAM 2014

Ze względów organizacyjnych, ogłoszenie wyników w konkursie "Kaligram" zostało przesunięte na 12.12.2014 r. Wyniki zostaną umieszczone na stronie: www.zso1raciborz.pl


 

Konkurs "Kaligram 2014" - I edycja rusza 1 października 2014 r.

Plakat

Regulamin z kartą zgłoszenia

Kontakt z ZSO nr1

47-400 RACIBÓRZ UL. KASPROWICZA 11
TEL. 32 / 415 44 52
FAX 32 / 414 03 24

e-mail : lo1@raciborz.com.pl
Najnowsze video
ZSO 1 na Facebooku

Promowane strony
Ostatnie pliki
· Podanie o wydanie du...
· Wniosek o wydanie du...
· Procedura wydawania ...
· Terminarz konferencj...
· Karta projektu gimna...
Najnowsze video
· Korbielów 2017
· Turniej Halowej Pi...
· Finały Miejskie ko...
· Finały miejskie sz...
· Studniówka 2013
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.04 4,285,137 unikalne wizyty