24.11.2017 21:04
Nawigacja
Ostatnie Obrazy
Ostatnie artykuły
· e-dziennik
· Rekrutacja 2017
· Komunikaty
· Konkursy przedmiotowe
· Ubezpieczenie
Nawigacja
Artykuły » Z życia szkoły » Sukcesy uczniów
Sukcesy uczniów

SUKCESY UCZNIÓW ZSO NR 1


ROK SZKOLNY 2015/2016

ROK SZKOLNY 2014/2015

ROK SZKOLNY 2013/2014



ROK SZKOLNY 2016/2017

STYPENDIA

AGNIESZKA KOWALSKA STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW
MARCEL STRZEDUŁA STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW
JAKUB NOWAK STYPENDIUM ŚLĄSKIE. INWESTUJEMY W TALENTY
JACEK NITYCHORUK STYPENDIUM ŚLĄSKIE. INWESTUJEMY W TALENTY
PIOTR KROLIK STYPENDIUM ŚLĄSKIE. INWESTUJEMY W TALENTY
ANNA WALASZEK STYPENDIUM ŚLĄSKIE. INWESTUJEMY W TALENTY
KACPER KORDEK STYPENDIUM ŚLĄSKIE. INWESTUJEMY W TALENTY
MARTA DUDZIAK STYPENDIUM ŚLĄSKIE. INWESTUJEMY W TALENTY
MATEUSZ PALA STYPENDIUM PROGRAMU NAUKOWO – EDUKACYJNEGO ADMED SMARTUP
JAKUB BAŃDURA STYPENDIUM ŚLĄSKIE. INWESTUJEMY W TALENTY

 

Imię i nazwisko 

Miejsce/laur 

Olimpiada/konkurs/zawody 

LICEUM PLASTYCZNE

AGNIESZKA KOWALSKA finalistka 41. OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA ARTYSTYCZNA. SEKCJA: HISTORIA SZTUKI
NATALIA SŁAWIK eliminacje wojewódzkie - udział 62. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI
SABINA LABUD I miejsce KONKURS "PISANKI STROIKI WIANKI" ORG. MOK RADLIN
DOROTA MACIASZEK finalistka
dopuszczenie do wystawy
XVIII OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FOTOGRAFII DZIECI I MŁODZIEŻY BIAŁYSTOK 2017
MARTA TAMBOR finalistka
dopuszczenie do wystawy
XVIII OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FOTOGRAFII DZIECI I MŁODZIEŻY BIAŁYSTOK 2017
ANNA KŁOS finalistka
dopuszczenie do wystawy
XVIII OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FOTOGRAFII DZIECI I MŁODZIEŻY BIAŁYSTOK 2017
KATARZYNA SŁOWIAK finalistka
dopuszczenie do wystawy
XVIII OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FOTOGRAFII DZIECI I MŁODZIEŻY BIAŁYSTOK 2017
PAULINA SOIKA finalistka
dopuszczenie do wystawy
XVIII OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FOTOGRAFII DZIECI I MŁODZIEŻY BIAŁYSTOK 2017
DOROTA MACIASZEK nagroda sponsora XVIII OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FOTOGRAFII DZIECI I MŁODZIEŻY BIAŁYSTOK 2017 - „KODAK EXPRESS FOTO CENTRUM” Białystok
OLIWIA SZYMKIEWICZ wyróżnienie KONKURS NA NAJLEPSZE "SELFIE" FESTIWAL MULTIDYSCYPLINARNY RACIBÓRZ 2016
PRZEMYSŁAW POKWICKI wyróznienie KONKURS NA NAJLEPSZE "SELFIE" FESTIWAL MULTIDYSCYPLINARNY RACIBÓRZ 2016
ZUZANNA WALESIEWICZ dopuszczenie do wystawy KONKURS NA NAJLEPSZE "SELFIE" FESTIWAL MULTIDYSCYPLINARNY RACIBÓRZ 2016
MATEUSZ LEGEŻYŃSKI dopuszczenie do wystawy KONKURS NA NAJLEPSZE "SELFIE" FESTIWAL MULTIDYSCYPLINARNY RACIBÓRZ 2016
KAROLINA JASKÓŁA I miejsce KONKURS NA NAJLEPSZE "SELFIE" FESTIWAL MULTIDYSCYPLINARNY RACIBÓRZ 2016
JUAN SANCHEZ-KWIECIEŃ III miejsce KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY STROIK LUB OZDOBĘ CHOINKOWĄ

MATEUSZ BULENDA

wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „KUBUŚ PUCHATEK I INNE MISIE”
KAT. KUKIEŁKA organizator: MiPBP w Raciborzu

PATRYCJA DUDA

II miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „KUBUŚ PUCHATEK I INNE MISIE”
KAT. ILUSTRACJA organizator: MiPBP w Raciborzu

WIKTORIA JANIK

wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „KUBUŚ PUCHATEK I INNE MISIE”
KAT. ILUSTRACJA organizator: MiPBP w Raciborzu

KAMILA KRUCZEK

III miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „KUBUŚ PUCHATEK I INNE MISIE”
KAT. ILUSTRACJA organizator: MiPBP w Raciborzu

ANGELIKA KRZYKAŁA

III miejsce

KONKURS NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ, MDK RACIBÓRZ

SABINA LABUD

I miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „KUBUŚ PUCHATEK I INNE MISIE”
KAT. ILUSTRACJA organizator: MiPBP w Raciborzu

DOROTA MACIASZEK 

I miejsce

KONKURS "MISTRZ KALIGRAFII"
organizator: MiPBP w Raciborzu

MARTA MIGACZ 

I miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „KUBUŚ PUCHATEK I INNE MISIE”
KAT. ILUSTRACJA organizator: MiPBP w Raciborzu

SZYMON MUCHA

wyróżnienie

KONKURS NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ, MDK RACIBÓRZ

PRZEMYSŁAW POKWICKI I miejsce

KONKURS NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ, MDK RACIBÓRZ

JUAN SANCHEZ KWIECIEŃ

III miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY NA NAJPIĘKNIEJSZY STROIK LUB OZDOBĘ CHOINKOWĄ organizator: MOK w Miasteczku Ślaskim

KATARZYNA SŁOWIAK

II miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „KUBUŚ PUCHATEK I INNE MISIE”
KAT. ILUSTRACJA organizator: MiPBP w Raciborzu

OLIWIA SZYMKIEWICZ

II etap udział

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

AGNIESZKA URBANEK

II miejsce

KONKURS NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ, MDK RACIBÓRZ

wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY ANIOŁY ZENTAGLE

ZUZANNA WALESIEWICZ 

I miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „KUBUŚ PUCHATEK I INNE MISIE”
KAT. ILUSTRACJA organizator: MiPBP w Raciborzu

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

KACPER KORDEK finalista MŁODZIEŻOWY LIDER BIZNESU 2017
PAWEŁ PLOTTEK laureat I miejsca MŁODZIEŻOWY LIDER BIZNESU 2017
SZYMON PIELCZYK laureat KONKURS ADMINISTRATYWISTA ORG. PWSZ RACIBÓRZ
JAKUB GŁADYSZ laureat KONKURS ADMINISTRATYWISTA ORG. PWSZ RACIBÓRZ
TOMASZ FURGOŁ laureat KONKURS ADMINISTRATYWISTA ORG. PWSZ RACIBÓRZ
AGNIESZKA POŚPIECH laureatka KONKURS ADMINISTRATYWISTA ORG. PWSZ RACIBÓRZ
MARCEL WAWERKA laureat KONKURS ADMINISTRATYWISTA ORG. PWSZ RACIBÓRZ
ALEKSANDRA SZATANEK III miejsce KONKURS WIEDZY O SERII 'WIĘZIEŃ LABIRYNTU", organizator: MiPBP w Raciborzu
DAWID NAROWSKI laureat OLIMPIADA WIEDZY I WARTOŚCI W SPORCIE

MIKOŁAJ CEMBALUK

II etap – udział

OLIMPIADA WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

ALEKSANDRA DOBRZYCKA

II etap – udział

OLIMPIADA WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

MARTA DUDZIAK

II etap – udział

WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY „BIOTECHNOLOGIA – JUTRO LUDZKOŚCI”

AGNIESZKA EKIERT

II etap – udział

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

PAWEŁ FIOŁKA

II etap – udział

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

NATALIA FICOŃ

II etap - udział w cz. ustnej

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

KAROLINA GEMZA

laureatka

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORGANIZOWANY PRZEZ PWSZ W RACIBORZU

MARTYNA HANAK

laureatka

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORGANIZOWANY PRZEZ PWSZ W RACIBORZU

KACPER KORDEK

finalista

KONKURS KNOW AMERICA

PATRYK KOWALSKI

laureat

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORGANIZOWANY PRZEZ PWSZ W RACIBORZU

JULIAN MOZGAWA

II etap - udział

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

JACEK NITYCHORUK

finalista

XIV ŚLĄSKI KONKURS MATEMATYCZNY

JAKUB NOWAK

finalista etapu wojewódzkiego

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

MATEUSZ PALA

finalista

„PROJEKT NAUKOWO-EDUKACYJNY ADAMET Smart UP- POLSKIEGO PROGRAMU STYPENDIALNEGO DLA NAJWYBITNIEJSZYCH MŁODYCH NAUKOWCÓW

PAWEŁ PLOTTEK

wyróżnienie

KONKURS NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ organizator: TPD Racibórz

BARTŁOMIEJ STRÓZIK

II etap – udział

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA

laureat

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA O DIAMENTOWY INDEKS AGH - MATEMATYKA

LAURA SZAFARCZYK

II etap udział

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

KRZESIMIR SZULC

II etap udział

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

MATEUSZ ZAJĄC

laureat

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORGANIZOWANY PRZEZ PWSZ W RACIBORZU

Certyfikat CAE

CERTYFIKAT Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

I LO – OSIĄGNIĘCIA ZESPOŁOWE

JAKUB KUPKA
DAWID BEDRUNKA
DOMINIKA KRUMPIETZ 

III miejsce TURBOLANDESKUNDE - WIEDZA O SZWAJCARII

TOMASZ BEDNARSKI

MATEUSZ FIOŁKA

WIKTOR LIBERA

etap wojewódzki - udział w szerokim finale

XXXIX DRUŻYNOWY TURNIEJ FIZYCZNY O PUCHAR DYREKTORA PAŁACU MŁODZIEŻY

W KATOWICACH

I LO - OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

MICHAŁ DZIADEK
MICHAŁ THYM

I miejsce

MISTRZOSTWA RACIBORZA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W DWÓJKACH SIATKARSKICH CHŁOPCÓW – organizator CKZiU nr 1 w Raciborzu

II miejsce - DRUŻYNA

XVI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
Kurpis Jagoda – najlepsza rozgrywająca
Monika Trafas – najlepsza przyjmująca

II miejsce - DRUŻYNA

XVI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
Michał Dziadek – nagroda MVP

I miejsce - DRUŻYNA

MISTRZOSTWA POWIATU RACIBORSKIEGO W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

I miejsce - DRUŻYNA FINAŁY MIEJSKIE W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
I miejsce - DRUŻYNA FINAŁY MIEJSKIE W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

I miejsce - DRUŻYNA

FINAŁY MIEJSKIE W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

II miejsce - DRUŻYNA

FINAŁY POWIATOWE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

GIMNAZJUM Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI

MICHAŁ RĘBISZ III miejsce KONKURS IT ENGLISH
MICHAŁ GAJ wyróżnienie KONKURS IT ENGLISH
PAULINA ŚWIERCZEK I miejsce WROCŁAWSKI KONKURS MŁODYCH ALTOWIOLISTÓW
MICHAEL GORGOSCH laureat WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
KAROLINA KOLETZKO laureatka WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
ŁUKASZ GAWRON laureat WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

FEDOR BREKHOV

laureat

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO

DOMINIKA JASITA

III miejsce

KONKURS "MISTRZ KALIGRAFII"
organizator: MiPBP w Raciborzu

MARIA KAZIMIERCZAK

II miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „KUBUŚ PUCHATEK I INNE MISIE”
KAT. ILUSTRACJA organizator: MiPBP w Raciborzu

WIKTORIA KOPCZYŃSKA

laureatka

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO

WIKTORIA KRUMPIETZ

II etap

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO

JULIA PLESZEWSKA

laureatka

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO

laureatka

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI

JAN STOGNIEW

finalista

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z HISTORII

GIMNAZJUM - OSIĄGNIĘCIA ZESPOŁOWE

DOMINIKA KRUMPIETZ

wraz z tanecznym partnerem

 

II miejsce

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PROF. MARIANA WIECZYSTEGO W KRAKOWIE. KATEGORIA STANDARD

DOMINIKA KRUMPIETZ

wraz z tanecznym partnerem

 

III miejsce

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PROF. MARIANA WIECZYSTEGO W KRAKOWIE. KATEGORIA: tańce latynoamerykańskie

JESSICA ADAMCZYK
MICHAEL GORGOSCH
MARTA BURSZYK
LUKAS ADAMCZYK

I miejsce

X EDYCJA KONKURSU „SPIEL MIT DEUTSCH”

GIMNAZJUM - OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

ANTONI BELIK

srebrny medal

PUCHAR POLSKI - JU -JITSU NEWAZA

złoty medal

OGÓLNOPOLSKA LIGA DZIECI I MŁODZIEŻY W JU JITSU SPORTOWYM

srebrny medal

OGÓLNOPOLSKA LIGA DZIECI I MŁODZIEŻY W JU JITSU SPORTOWYM

Kontakt z ZSO nr1

47-400 RACIBÓRZ UL. KASPROWICZA 11
TEL. 32 / 415 44 52
FAX 32 / 414 03 24

e-mail : lo1@raciborz.com.pl
Najnowsze video
ZSO 1 na Facebooku

Promowane strony
















Ostatnie pliki
· Podanie o wydanie du...
· Wniosek o wydanie du...
· Procedura wydawania ...
· Terminarz konferencj...
· Karta projektu gimna...
Najnowsze video
· Korbielów 2017
· Turniej Halowej Pi...
· Finały Miejskie ko...
· Finały miejskie sz...
· Studniówka 2013
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.03 3,867,996 unikalne wizyty